barevné domky Hajnice domov se zvláštním režimem domov pro osoby se zdravotním postižením chráněné bydlení sociální rehabilitace sociální rehabilitace barevná kavárna projekty sponzoring kontakty informace_o_organizaci informace o organizaci

AKTUALITY

Na podzim roku 2021 započala dlouho očekávaná výstavba nového moderního objektu v hlavním areálu Barevných domků Hajnice. Nová bezbariérová budova bude disponovat kapacitou 36 lůžek a bude rozdělena do celkem třech samostatných domácností. Nová budova byla koncipována tak, aby splňovala nejvyšší standart potřebný pro zajištění péče pro klienty s vysokou mírou podpory, kteří v současnosti bydlí v centrální budově v rámci dvou skupinových domácností a jednoho oddělení.

V rámci modernizace areálu Královéhradecký kraj opraví i hlavní provozní a administrativní budovu, kde bude vystavěna mimo jiné nová kuchyň a prádelna.

Výstavba je realizována díky investicím Královéhradeckého kraje.

Více informací o výstavbě a celkové modernizaci areálu je k dispozici na stránkách Královéhradeckého kraje - zřizovatele Barevných domků Hajnice.

Informace  zde

domov se zvláštním režimem domov pro osoby se zdravotním postižením chráněné bydlení sociální rehabilitace sociální rehabilitace barevná kavárna projekty sponzoring kontakty informace_o_organizaci barevné domky Hajnice pomáháme